В сравнении

1

Открыть

2

Впрыснуть в нос

ГАЛАЗОЛІН®

Назальный гель-спрей удобнее, чем другие спреи в нос — достаточно просто впрыснуть гель-спрей в нос, нажав на дозатор. К тому же гель-спрей не затекает в горло и не вытекает из носа, а значит — никаких запрокидываний головы и шмыганий носом.

1.Открыть
2.Впрыснуть
в нос
3.Закинуть
голову
4.Шмыгнуть
носом
5.Наклонить
голову
вправо
6.Наклонить
голову
влево
7.Опустить
голову
Другие спреи от насморкаДругие капли от насморка

*ГАЛАЗОЛІН® має форму гелю, що дає можливість зволожувати слизову оболонку носа і перешкоджає стіканню препарату на дно носової порожнини та в горло. Інструкція для медичного застосування препарату ГАЛАЗОЛІН®.

**Унікальним є те, що лікарська форма «гель» міститься у флаконах з насосом-дозатором та аплікатором із запобіжною насадкою (інші препарати назальних деконгестантов в Україні представлені або у тубі, або мають форму спрею);

***Забезпечує 1 дозу гелю за 1 натиснення"

Реклама лікарського засобу. Перед застосуванням обов'язково ознайомтесь з інструкцією та порадьтесь із лікарем. Є протипоказання. ГАЛАЗОЛІН®, гель назальний 0,1%, реєстраційне посвідчення № UA/0401/01/02 від 21.07.2014. Медана Фарма Акціонерне Товариство, вул. Польської Організації Військової, 57, 98-200, Сєрадз, Польща.

Із зауваженнями, скаргами або у разі виникнення побічної реакції чи медичних питань звертайтеся за тел.: +380 (44) 498 90 07 та у формі листа на Info.ukraine@polpharma.com.