НЕ ТРЕБА ВИСІТИ
ГОЛОВОЮ ВНИЗ,
ЩОБ ЗАКАПАТИ НІС

0%
Н
Е
ЗАТІКАЄ*
в горло

Унікальный
гель-спрей**

Для симптоматичного лікування закладеності носа, при застуді, алергічних ринітах, синуситах та у якості допоміжної терапії при середньому отиті.

Знайти в аптеці + Ознайомитись з інструкцією

КОМФОРТНО

Зволожує* слизову оболонку носа

ТОЧНО***

Перший гель проти нежитю з дозатором

ЗРУЧНО

Не витікає* з носа та не затікає* у горло навідміну від крапель у ніс

Порівняти з іншими

Запитуйте Галазолiн® в 0 аптеках України

Регіон
Місто
Про ГАЛАЗОЛІН®

*ГАЛАЗОЛІН® має форму гелю, що дає можливість зволожувати слизову оболонку носа і перешкоджає стіканню препарату на дно носової порожнини та в горло. Інструкція для медичного застосування препарату ГАЛАЗОЛІН®.

**Унікальним є те, що лікарська форма «гель» міститься у флаконах з насосом-дозатором та аплікатором із запобіжною насадкою (інші препарати назальних деконгестантов в Україні представлені або у тубі, або мають форму спрею);

***Забезпечує 1 дозу гелю за 1 натиснення"

Реклама лікарського засобу. Перед застосуванням обов'язково ознайомтесь з інструкцією та порадьтесь із лікарем. Є протипоказання. ГАЛАЗОЛІН®, гель назальний 0,1%, реєстраційне посвідчення № UA/0401/01/02 від 21.07.2014. Медана Фарма Акціонерне Товариство, вул. Польської Організації Військової, 57, 98-200, Сєрадз, Польща.

Із зауваженнями, скаргами або у разі виникнення побічної реакції чи медичних питань звертайтеся за тел.: +380 (44) 498 90 07 та у формі листа на Info.ukraine@polpharma.com.